Wykup dostęp
SMS
4 zł + VAT
za dostęp
przez 24h

Promocja projektów finansowanych w ramach RPO Województwa Podkarpackiego

2010-05-23

Przedsiębiorca otrzymujący dofinansowanie ze środków unijnych zobowiązany jest poinformować o tym fakcie opinię publiczną. W przypadku projektów realizowanych w ramach działania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego przedsiębiorca ma obowiązek umieścić na wszystkich materiałach informacyjnych oraz promocyjnych obowiązujący zestaw znaków graficznych:...


To jest tylko streszczenie materiału. Aby zapoznać się z jego pełną wersją, wykup dostęp. W ramach dostępu będziesz mógł przez 24 godziny, posługując się otrzymanym kodem, dowolną liczbę razy, przeglądać pełną treść powyższego materiału.

Aby uzyskać dostęp do tego materiału:

  • 1. Wyślij SMS* o treści AP.DOTACJA.4 na numer 74068
  • 2. W odpowiedzi otrzymasz SMS zawierający kod dostępu.
  • 3. Wpisz otrzymany kod dostępu w poniższe pole:

* opłata za sms: 4 zł + VAT ( 4,92 zł z VAT). Wysyłając SMS na powyższy numer akceptujesz warunki regulaminu.

[ « ] Wróć do: materiały

Innowacja produktowa

Wprowadzenie na rynek wyrobu lub usługi, które są nowe lub znacząco udoskonalone w zakresie swoich cech lub zastosowań. Do innowacji produktowej zalicza się znaczące udoskonalenia pod względem specyfikacji technicznych, komponentów i materiałów, wbudowanego oprogramowania, łatwości obsługi lub innych cech funkcjonalnych.

Zapoznaj się ze słownikiem pojęć związanych z dotacjami unijnymi: słownik »

Dokładamy wszelkich starań, by treści publikowane na naszych stronach były poprawne i aktualne. Jeśli mimo to zauważyłeś błąd - prosimy o jego zgłoszenie. Dziękujemy!