Wykup dostęp
SMS
19 zł + VAT
za dostęp
przez 24h

Gotowy Biznes Plan do PO IG 8.2 - przykład z 2009 roku

2010-07-05

Planujesz samodzielnie przygotować wniosek o dotację z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, w ramach działania 8.2 PO IG Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B? Jeśli tak, zachęcamy do zapoznania się z przykładowym biznes planem, stanowiącym obowiązkowy załącznik do wniosku. Sprawdź jak wygląda biznes plan do PO IG 8.2 przygotowany przez profesjonalnych doradców unijnych.

Materiały

  • BiznesPlan_POIG_8.2_przyklad

To jest tylko streszczenie materiału. Aby zapoznać się z jego pełną wersją, wykup dostęp. W ramach dostępu będziesz mógł przez 24 godziny, posługując się otrzymanym kodem, dowolną liczbę razy, przeglądać pełną treść powyższego materiału.

Aby uzyskać dostęp do tego materiału:

  • 1. Wyślij SMS* o treści AP.DOTACJA.19 na numer 91958
  • 2. W odpowiedzi otrzymasz SMS zawierający kod dostępu.
  • 3. Wpisz otrzymany kod dostępu w poniższe pole:

* opłata za sms: 19 zł + VAT ( 23,37 zł z VAT). Wysyłając SMS na powyższy numer akceptujesz warunki regulaminu.

[ « ] Wróć do: materiały

Innowacja produktowa

Wprowadzenie na rynek wyrobu lub usługi, które są nowe lub znacząco udoskonalone w zakresie swoich cech lub zastosowań. Do innowacji produktowej zalicza się znaczące udoskonalenia pod względem specyfikacji technicznych, komponentów i materiałów, wbudowanego oprogramowania, łatwości obsługi lub innych cech funkcjonalnych.

Zapoznaj się ze słownikiem pojęć związanych z dotacjami unijnymi: słownik »

Dokładamy wszelkich starań, by treści publikowane na naszych stronach były poprawne i aktualne. Jeśli mimo to zauważyłeś błąd - prosimy o jego zgłoszenie. Dziękujemy!