Na naszych forach pomagają konsultanci - eksperci w dziedzinie dotacji

Najaktywniejsi eksperci

Brak wypowiedzi ekspertów na forum

Forum dowiedz się więcej, zadaj pytanie, podpowiedz innym

Skorzystaj z wyszukiwarki lub przeszukaj kategorie, by znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania. Możesz także zadać swoje pytanie

ODPOWIEDZ
Forum » Dotacje »

rozpoczęcie działalności (19)

Michal
link do posta | zgłoś nadużycie

Dodane: 04.12.2011 14:15

Witam

Mam 18 lat i jestem uczniem liceum. Planuję założenie działalności. Nie posiadam wyksztalcenia w kierunku danej działalności jednakże planuje zatrudnianie specjalistów w tym kierunku na umowę zlecenia (osoba nie może prowadzic własnej działalności). Zamieszkuję teren wiejski (woj. warmińsko-mazurskie). Czy mogę liczyc na wsparcie ze środków unijnych i jeżeli tak to w jakiej wysokości?

odpowiedz | cytuj

CMW Consulting Sp. z o.o. Eskpert

Dodane: 06.12.2011 12:27

Dofinansowanie można uzyskać w ramach PO KL 6.2. Nabór dla województwa warmińsko mazurskuego zostanie ogłoszony 15 stycznia. Jednostą nadzorującą jest wojewódzki urząd pracy w Olsztynie. Można uzyskać na start up do 50 tyś złotych oraz dodatkową pomoc  w ramach funduszy pomostowych (na tworzenie strony internetowej, akcję marketingową czy wsparcie doradcze). Dodatkowo istnieje możliwość ubiegania się o znaczne wsparcie w przypadku zatrunienia osób bezprobotnych i/lub podlegających pod wsparcie w ramach PFRON (osoby niepełnosprawne).

W przypadku zainteresowania wsparciem w pisaniu wniosków o uzyskanie wniosku, prosze o kontakt z CMW Consulting Sp. z o.o.

odpowiedz | cytuj

marek

Dodane: 19.03.2012 13:27

jestem rolnikiem z województwa śląskiego okolice Żywca,chciałbym uzyskać środki finansowe z funduszu unijnego,na rozpoczęcie działalności agroturystycznej.

odpowiedz | cytuj

asia

Dodane: 19.03.2012 13:39

prowadzę gastronomię na wyciągu narciarskim,chciałabym uzyskać środki finansowe z funduszy unijnych na rozbudowę i modernizację pomieszczeń oraz otwarcie nowego punktu.Proszę o kontakt z osobą,która może pomóc w tej sprawie.Dziękuję,pozdrawiam.

odpowiedz | cytuj

joanna_dotacje

Dodane: 05.04.2012 12:57

Jesteśmy firmą, która bezpłatnie udzieli Ci niezbędnych informacji dotyczących aktualnie realizowanych programów europejskich
oraz pomoże w

* PRZYGOTOWANIU
* WYPEŁNIENIU
* ROZLICZENIU

dokumentacji z różnych programów unijnych.

Biuro Pomocy Unijnej
ul. Stradomska 1/7 31-068 Kraków
tel.12 379 40 04, 790 640 924, 694 678 048
biuro.pomocunijna@gmail.com
www.pomoc-unijna.pl

odpowiedz | cytuj

MARTA1980

Dodane: 04.04.2013 15:15

ZDECYDOWANIE ODRADZAM FIRMĘ CMW CONSULTING!!!

FIRMA NIE WYWIĄZUJĘ SIĘ Z UMÓW, NA DZIEŃ DZISIEJSZY ŚMIAŁO MOGĘ NAZWAĆ ICH OSZUSTAMI! OD MIESIĄCA NIE MOGĘ SIĘ DOPROSIĆ O ZWROT ZALICZKI ( musza ja zwrocic gdyz nie wywiazali się z umowy) NIE ODBIERAJA TELEFONÓW< BRAK ODPOWIEDZI NA MAILE!!

odpowiedz | cytuj

ewapac1@poczta.onet.pl

Dodane: 07.06.2013 12:10

Ja mam ten sam problem z tą firmą. Może spróbujemy coś razem zdzialać? Ja mam zamiar ich podać do sądu, ale może coś facebooku ? Zepsuć im laurkę przez siebie wystawioną. Tylko ja nie bardzo sie na tym znam. Pozdrawiam. Ewa P.

odpowiedz | cytuj

andrzej

Dodane: 30.06.2013 22:12

Proszę o kontakt 602 477 627.

odpowiedz | cytuj

KINGA

Dodane: 26.07.2013 11:44

Witam,

Mam pytanie odnośnie dofinansowania na własną działalność, mam 24 lata, mam doświadczenie w handlu-jestem kierownikiem sklepu. Chcę założyć własną działalność , pochodzę z województwa lubelskiego. Co trzeba spełnić , aby otrzymać dofinansowanie? I czy trzeba zwracać dofinansoanie czy też nie?

Pozdrawiam

odpowiedz | cytuj

poszkodowany

Dodane: 29.10.2013 21:18

JESTEŚCIE ZŁODZIEJAMI I OSZUSTAMI!!

FIRMA KOMPLETNIE NIEKOMPETENTNA!  

OSZUKALI OK 20 OSÓB O KTÓRYCH WIEM, A PEWNIE JEST ICH DUŻO WIĘCEJ!!

odpowiedz | cytuj