Na naszych forach pomagają konsultanci - eksperci w dziedzinie dotacji

Najaktywniejsi eksperci

Brak wypowiedzi ekspertów na forum

Forum dowiedz się więcej, zadaj pytanie, podpowiedz innym

Skorzystaj z wyszukiwarki lub przeszukaj kategorie, by znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania. Możesz także zadać swoje pytanie

ODPOWIEDZ
Forum » Ogólne »

Rozpoczecie dzialalnosci (3)

Grzegorz
link do posta | zgłoś nadużycie

Dodane: 17.01.2011 01:37

witam serdecznie

obecnie przebywam na zasilku jako bezrobotny

zarejestrowany w urzedzie jestem od 13 grudnia 2010 mam 31 lat.

mam za soba juz prowadzenie dzialalnosci (2,5roku) a przez ostanie 5 lat pracowalem w branzy fotograficznej i nadal chcialbym w niej zostac jednak na otwarcie dzialalnosci potrzebowalbym ok 20000-25000 czy jest to mozliwe.

mieszkam i pochodze z podkarpacia a dokladniej z Jasla

prosze o pomoc

odpowiedz | cytuj

Katana Konsulting Eskpert

Dodane: 17.01.2011 14:13

Witam serdecznie,

mając status osoby bezrobotnej może Pan:

1) pozyskać dotację z Powiatowego Urzędu Pracy - około 18.000 - 20.000 zł - zależy od stopy bezrobocia i jest to 6-cio krotność średniej krajowej płacy;

2) może Pan pozyskać dotację na start z UE - do 40 tys zł na sprzęt + wsparcie pomostowe tj. ryczałt - ale sprawa jest złożona.

Łatwiej otrzymać dotację z PUP.

więcej szczegółów możemy przedstawić gdy podeśle Pan kosztorys wstępny projektu.

pozdrawiamy / Katana Konsulting

603647085 / biuro@katana-konsulting.pl

odpowiedz | cytuj

Grzegorz

Dodane: 17.01.2011 14:37

Wniosek do UP juz skladalem i czekam do piatku na jego opinie ale z tego co pojawilo sie na stronie http://www.jaslo4u.pl/kolejne-ciecia-budzetowe-dotkna-bezrobotnych-newsy-jaslo-10073  moze byc nieciekawie a systuacja mnie dosc pili bo malzonka tez jest bez pracy

Jesli chodzi o dzialalnosc:

To co byloby potrzebne to koszty zwiazane z zakupem sprzetu typu komputer laptop statyw glowica panoramiczna oswietletnie studyjne i urzadzenie lokalu czyli tak jak wspomnialem wczesniej jest to kwota ok 20000-25000zł

We wniosku do UP szacowane byly tez przychody z dzialalnosci 1. m-c brutto 2100

kolejne miesiace sa miesiacami z pewnoscia lepszymi gdyz do tego dochodzi obsluga slubow i innych imprez a jak sie juz ma umowy z ludzmi trzeba sie z nich wywiazac

kroki jakie zostaly tez poczynione to umowa wstepna odnosnie wynajecia lokalu

Jesli na cos by sie przydalo to moge przeslac kopie wniosku skladanego do UP

Pozdrawiam

Grzegorz

gzarzyka@gmail.com

odpowiedz | cytuj

banan

Dodane: 29.11.2018 13:15

Instrukcj? w zakresie przugotowania wniosku i biznes planu pod dotacje mo?na znale?? tutaj: http://planujbiznes.pl

odpowiedz | cytuj