Na naszych forach pomagają konsultanci - eksperci w dziedzinie dotacji

Najaktywniejsi eksperci

Brak wypowiedzi ekspertów na forum

Forum dowiedz się więcej, zadaj pytanie, podpowiedz innym

Skorzystaj z wyszukiwarki lub przeszukaj kategorie, by znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania. Możesz także zadać swoje pytanie

ODPOWIEDZ
Forum » Ogólne »

Dotacje unijne (7)

daisy
link do posta | zgłoś nadużycie

Dodane: 19.08.2015 18:38

Witam,

chcia?abym si? dowiedzie? czego? wi?cej o dotacjach unijnych dla przedsi?biorców: jak si? zabra? do tego tematu? Czy jest to trudny proces? Czy warto zleci? to jakiej? profesjonalnej firmie?

Czyta?am ostatnio na temat dotacji " 1.4 wzór na konkurencj? POPW" i st?d moje pytanie: Czy kto? osobi?cie mia? z nimi do czynienia? Prosz? o informacj?.

odpowiedz | cytuj

itek

Dodane: 22.08.2015 17:06

Przy??czam si? do tematu dotacji unijnych dla firm, a mianowicie chcia?abym si? dowiedzie? czy wspó?pracowa? kto? lub s?ysza? co? na temat firmy ze strony www.dotacje-exportgroup.pl? Prosz? o szczera odpwiedzi.

odpowiedz | cytuj

maxior

Dodane: 23.08.2015 11:08

Z w?asnego do?wiadczenia narazie nic nie mog? powiedzie?, bo dopiero zaczynam my?le? o dotacjach, dlatego szukam ró?nych info na forach. S?ysza?am kilka bardzo dobrych opinii na temat dotacje - exportgroup, ?e solidna firma i nie grasuj? na ufnych klientów. Pod??czam si? do tematu jakby kto? wiedzia? co? wi?cej na ich temat.

odpowiedz | cytuj

PCZEK doradztwo Eskpert

Dodane: 11.09.2015 12:53

Szanowni Pa?stwo,

Mi?o mi jest czyta? pochlebne opinie o sieci Dotacje Export Group.

Je?li potrzebuj? Pa?stwo rzetelnych informacji ws. Dotacji Unijnych zapraszam do kontaktu. 

www.dotacje-wroclaw.com.pl

Specjalizuje si? w RPO WD, natomiast s? te? placówki w wi?kszo?ci województw do których skieruj? w razie potrzeby.

Pozdrawiam

Przemys?aw Czernik

odpowiedz | cytuj

MaciejZ

Dodane: 16.10.2015 14:22

Zadzwon do Supra Serwis. Doradzaja w kwestii dofinansowania, pomagaja napisac i rozliczyc wnioski

odpowiedz | cytuj

ArturK

Dodane: 22.01.2017 19:48

Witam

Nie polecam firmy PCZEK Doradztwo Przemys?aw Czernik z Wroc?awia  - firma nierzetelna bez kompetencji . Firma funkcjonuje pod wspólnym szyldem Dotacje Export Group . Poprawiamy po nich robot? . Masakra. 

odpowiedz | cytuj

JanekEK

Dodane: 06.03.2017 09:31

Ja tam napisanie wniosku wola?abym powierzy? w profesjonalne r?ce i mie? przez to wi?ksze szanse na pozyskanie dotacji. Taka firma zna si? na rzeczy, ma do?wiadczenie, wie na co trzeba zwróci? uwag?, co trzeba wpisa? we wniosku, jakie dokumenty przygotowa?. Na forum raczej nikt Tobie takiej wiedzy nie sprzeda. Kilka lat temu pisali?my wniosek pod 8,2 i tez zdecydowali?my si? powierzy? to firmie konsultingowej. to by?a dobra decyzja. Gdyby? zdecydowa? si? na zewn?trzn? firm? to z czystym sumieniem mog? ich poleci?. Tu znajdziesz informacje o nich: www.supraserwis.pl

odpowiedz | cytuj

Ania_1987

Dodane: 14.03.2017 19:38

Kochani. W?asna praca i walczenie o pieni?dze to priorytet skoro i tak b?dziecie prowadzi? swoj? firm?. Ja sama dzi?ki tylko 1 ksi??ce zdoby?am ogromn? jak dla mnie dotacj? z Unii. A skoro mi si? uda?o to i Wam si? uda. We?cie do r?ki ksi??k? "Sekrety 12 sposobów jak zdoby? pieni?dze na firm?". Jestem pewna, ?e zwróci si? Wam 500 krotnie :)) Pozdrawiam Ania (dumna w?a?ciciel restauracji) :)

odpowiedz | cytuj